Газета "Полтава і Полтавці" - рекламно-iнформацiйна безкоштовна газета Газета "Полтава і Полтавці" - рекламно-iнформацiйна безкоштовна газета

(Версія для друку, дивіться оригінал www.gazeta-poltava.com.ua)
Шановні відвідувачи!

Реклама у газеті — один із традиційних та поширених видів реклами. Безкоштовна газета – це газета, яку читачу купляти не доведеться. Скоріше за все, він зможе її отримати вдома, в поштовій скринці або на роботі, в офісі.

Але ми розуміємо, що виготовлення газети та доставку до читача потрібно комусь оплатити. І це є рекламодавець, який планує отримати відгук від інвестованих в рекламу коштів. Оскільки виробництво якісного видання коштує чималих коштів, то потрібно збирати велику кількість рекламодавців, які готові інвестувати в рекламу. Нажаль, кризисна ситуація в країні, та в цілому в світі, загострення конкуренції сприяє зменшенню кількості компаній малого та середнього бізнесу, які є основними клієнтами безкоштовних видань. Тож при зменшені кількості рекламодавців, зменшується кількість коштів, за які можливо надрукувати та доставити газету по поштовим скринькам.

Деякі безкоштовні газети, задля економії коштів, зменшують наклад своїх видань, не повідомляючи про це своїх клієнтів.

Наша позиція – працювати чесно!

Тому ми призупинили випуск безкоштовної газети «Полтава і Полтавці». Але ми не припинили своє існування.

Кожен рекламодавець може сам зроби свою рекламну продукції та доставити ії по поштовим скринькам в потрібному йому районі або роздати в руки потенційним клієнтам. 

По такому шляху пішли й великі компанії, які виготовляють свої власні газети з рекламою лише свого магазину. Ви часто бачите  їх у своїх поштових скриньках. Це Ельдорадо, Фокстрот, Брусниця, Епіцентр, Метро та інші.

Ми пропонуємо Вам розробку та виготовлення усіх видів рекламної продукції

(флаєри, листівки, буклети, газети, каталоги та інше)

Доставку реклами:

-          по поштовим скринькам

-          по дверним ручкам

-          по офісам

Розповсюдження реклами із рук в руки на зупинках, ринках, біля ТРЦ та інше.  як у Полтаві, так і по всій Україні.

 Ви отримаєте якість та ту кількість реклами,  яку Ви оплатили!

А також звіт та фотозвіт виконаних робіт.

Новости